Положување цвеќе по повод празникот 23ти Октомври

Published by sarissa.institute on

Делегација на Институтот за конзервативни политики САРИСА, предводена од директорот м-р Сашо Марковски, денес положи свежо цвеќе на споменикот на основачите на МРО.


0 Comments

Напишете коментар

Avatar placeholder

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *